KAPIDA NAKİT VE KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME

Boutiquen'den 50₺ ve üzeri tutarındaki siparişlerinizi Kapıda Ödeme seçeneği ile alabilirsiniz.

Alışverişinizi tamamladıktan sonra ödeme sayfamızda kredi kartı ve kapıda ödeme olarak iki seçeneğimiz vardır.

Kapıda Ödemeyi seçtiğinizde ''Kapıda Nakit Ödeme'' ve ''Kapıda Kredi Kartı ile Ödeme'' seçenekleri görünecektir.

İstediğiniz seçeneği işaretleyerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Kapıda Ödeme Hizmet Bedeli 5 TL dir.

Örneğin;

 Kargo dahil 25 TL olan siparişinizi kapıda ödemeyi  seçerek tamamlarsanız fatura tutarınıza 5 TL eklenir ve fatura tutarınız 25  TL + 5 TL = toplam 30 TL olur.

 

Kapıda ödemeli siparişiniz yola çıktığında Yurtiçi Kargo tarafından cep telefonunuza bilgi sms i gönderilmektedir. Kargonuz yola çıktığında 1-2 gün içerisinde adresinize ulaşacaktır.

 

KAPIDA ÖDEME SIKÇA SORULAN SORULAR

 

Kapıda ödeme yapabilir miyim?

 1.000 TL'ye kadar vereceğiniz siparişlerde kapıda ödeme seçeneği bulunmaktadır .

Kapıda ödemeli kargo için ücret nedir?

Kapıda Ödeme hizmet bedeli 5 TL olup, kapıda nakit ödeme ya da kredi kartı ile ödeme alınmaktadır.

Kapıda ödemeli yaptığım alışverişlerde,iade ettiğim ürünler İçin ödediğim tutarı nasıl iade alırım?

Kapıda nakit veya kapıda kredi kartı  ödeme siparişiniz ile ilgili iade işlemi, ürününüz depomuza ulaştığı andan itibaren 14 iş günü  içerisinde sonuçlandırılır. Ürün ve kargo ücretlerin tamamını iade alabilirsiniz.Kapıda ödemeli siparişlerin ücret iadesi havale/eft ile iade edilir.

Kapıda ödeme hizmetini hangi kargo firması sağlamaktadır?

Kapıda ödeme hizmetini, Yurtiçi Kargo  sağlamaktadır.

Kapıda ödemede taksit yapılabilir mi?

Kargo firması kapıda tahsilatlarda taksit yapmamaktadır.Taksitli alışveriş için sitemizden ödeme yapmanız gerekmektedir.

 Kapıda ödeme hizmet bedeli olan 5 tl iade edilmekte midir?

Sipariş verdiğiniz ürünleri iade etmeniz durumunda ürün veya ürünlerin ve ödediğiniz kargo taşıma  bedelinin tamamı iade edilmektedir. Fakat kapıda ödeme tercihinizden doğan  5 tl hizmet bedelinin iadesi yapılamamaktadır. 

 

Kapıda ödeme yapmadan ürünlere bakıp, açıp deneyebilir miyim?

Maalesef kargo firmaları buna izin vermemektedir. Türkiye'de kargo firmaları aracılığı ile altın, gümüş veya maddi  değeri yüksek ürünler de satılmaktadır. Ödeme yapılmadan açılan kargolarda kaybolma, hasar görme, yıpranma gibi sorunlara ilişkin mesuliyeti almamak için ödeme yaptıktan sonra pakedinizi güvenle açabilirsiniz.Ayrıca acele etmenize hiç gerek yok.Ürününüzü musait bir zamanınızda deneyerek en doğru kararı verebilirsiniz.Çünkü 14 gün içerisinde iade ve değişim hakkınız vardır.Koşul veya şart belirtmeden iade edip  paranızı geri alabilirsiniz.

 

Kapıda ödemeli verdiğim siparişimi teslim almazsam ne olur?

Siparişinizi teslim aldıktan sonra iade etseniz bile çalışanlarımız bu siparişten kazanç sağlamaktadır. Fakat kargo firması teslim almadığınız siparişiniz için gidiş dönüş kargo ücretlerini cezalı olarak bizden kesmektedir. Siparişinizin  hazırlanıp  kapınıza gelmesinde   onlarca kişinin emeği vardır. Sipariş verip kasıtlı olarak teslim almadığınızda hazırlık ve gidiş dönüş kargo ücretleri çalışanlarımızın gelir kaybına neden olmaktadır.. Bu sebeple sipariş verip kasıtlı olarak  teslim almayan müşterilerimizden yeni bir sipariş alınmamaktadır. Ayrıca güven kaybı nedeni ile kapıda ödeme siparişinizi teslim almadığınızda aynı kargo firması ile tekrar kapıda ödemeli bir sipariş veremezsiniz.

Kapıda ödemeli siparişlerde değişim yapılıyor mu ?

Kapıda ödeme seçeneği ile satın aldığınız ürünü teslim aldığınız tarihten  itibaren 14 gün içerisinde değişim için bize gönderebilirsiniz.

Sitemizden Kapıda Nakit Ödeme ile satın alacağınız bluz,elbise,kazak,tunik veya tüm kıyafetler koşulsuz iade ve değişim garantimiz altındadır. 

Değişim için Yurtiçi Kargoya aşağıdaki cari kodumuzu iletmeniz halinde kargonuzu bize ücretsiz gönderebilirsiniz.

Boutiquen Yurtiçi Kargo  Cari Kodu : 406269953